novinky | koncerty | media | texty | články | odkazy | kontakt

 novinky

REALITA.TV SWEATSHOP INFO

LAKMÉ MYSPACE
Seznam věcí, co máme v distru

19/03/2007
Proběhla lehčí aktualizace textů a koncertů

07/03/2007
Nová deska je venku. Podílí se na ní náýsledující labely: Heart on Fire (be), Samuel (cz), Boo! (cz), Désertion (fr), Patches vs Buttons (fr), Waking the Dead (cz), Codex (sk), IdeozloČin (cz) a Revolution Summer (cz). Taky jsme zpátky z mikroturné po Německu a Belgii, které nás pěkně nabilo energií.

18/12/2007
Nahráli jsme nový materiál. Celkově je to 9 písní, z nichž 2 jsou covery. Pokud všechno klapne, tak by 7 písní mělo vyjít na dvanáctipalci vydaném v kooperaci labelů, jeden song by měl být na splitku s Bökanövsky a pak bychom se měli objevit na několika kompilacích). Dvě ukázky si zatím můžete poslechnout na myspace. Jo a dali jsme ke stažení celý CD na Heart on fire, protože už je vyprodaný.

03/10/2007
Tak jsme se vrátili ze Slovenska s kopou krásných zážitků. Přidali jsme taky nějaké nové koncerty a na březen 2008 plánujeme menší evropské turné. Snad bychom taky měli brzy nahrávat materiál na jedno splitko na desetipalec nebo 45rpm dvanáctipalec. Pokud vše klapne, tak ta samostatná deska by měla vyjít za spolupráce labelů z ČR, Slovenska, Belgie a Francie. Jo a TADY je video jednoho ze songů, který by se tam měly objevit.

13/09/2007
Na konci září se vydáváme na náš první delší výlet - na Slovensko. Doufáme, že aspoň někdo přijde, heh. Leták najdete tady. Trochu jsme aktualizovali koncerty.

08/04/2007
Tak venku je CD i sedmipalec, takmůžete vesele objednávat :) Máme taky nová trička se sweatshop-free původem s ručním DIY potiskem. A přibyly koncerty.

24/01/2007
V některých distrech už můžete sehnat sedmipalec s DIY verzí obalu, k dostání je taky kompilace VIVA LA VIE nr4 (Heart on Fire Records). Regulérní obaly k sedmipalci snad budou brzo. Jo a přidány jsou nějaké koncerty. Punx.

07/11/2006
Na spadnutí je vydání sedmipalce i CD-r. Do měsíce by snad obojí mělo být venku. Trochu se taky aktualizovaly koncerty. Love. Jo a sedmipalec nebude z různých důvodů splitko, ale samostatné EP

27/09/2006
Trochu byla upravena sekce textů. Vydání split 7" s TTMOT je na spadnutí, takže kdo by se chtěl podílet na vydání, má poslední šanci se ozvat :). Na spadnutí je i CD na Heart on Fire.

13/08/2006
Špatné i dobré zprávy. Nejdřív špatné: z Quiritatio odešel zpěvák, takže ruší celé turné, ačkoliv už mají nového. Takže koncert v Nymburce padá, ale v Praze s Mönster hrajem, jen místo Quiritatio bude hrát Austin Lucas. No a dobrá zpráva je, že nám Julien z Heart on Fire records nabídnul vydání CD-r s všemi sedmi songy, co jsme nahráli v květnu. Musíme ještě lehce upravit zvuk, takže těžko říct, kdy to vyjde, ale snad brzo :)

02/08/2006
Den po koncertu na sedmičce budem s QUIRITATIO hrát ještě v Nymburce, takže opět vikingská party :) Jinak se nám ozval Julien z belgického labelu HEART ON FIRE a poprosil nás o track na čtvrtý díl jeho kompilace "Viva La Vie", kde teda budeme společně třeba se SINALOA, DAITRO, LOUISE CYPHRE nebo DEFIANCE, OHIO. Link na label je v odkazech. Love.

20/07/2006
Tak jsme zrušili oba prázdninové koncerty v Mostě z cestovních důvodů. Omlouáme se :) A tady jsou přátelé, kteří se budou podílet na splitku s THROUGH THE MIST OF TEARS: XblumX, XsinnerX, Mates, Samuel, Trapped Inside, Rage Dis, Fossil (vše CZ), Randall (SK), Bad Pingu (NOR), Wonder Years (USA).

24/06/2006
Máme domluvený nějaký nový koncerty. Mimo jiný v Praze café Na půl cesty s FLOWERS FOR WHORES a to 4. července. Bude to zadarmo, tak se zastavte!!! Jo a už máme několik labelů, které se postarají o vydání splitka s Through the Mist of Tears.

25/05/2006
Tak ve studiu jsme s velkou pomocí pana Wolfa nahráli všechny věci z dema + 3 nové. Jednu z nich si můžete stáhnout v sekci media. Love. Lakme

16/05/2006
Přidali jsme dva koncerty na srpen (no dobře, už nejsou norský :D) a v odkazech taky něco přibylo.

11/05/2006
Dneska jsme si na 23.-25.5. zamluvili termín ve studiu u Zdeňka Šikýře, s čímž je spojeno to, že jsme museli zrušit koncert v café Na půl cesty. Moc se omlouváme všem, kteří se tam chystali. Jako satisfakci nabízíme další dva koncerty, jak jinak než s dalšíma Norama :) S nikým jiným už totiž hrát nebudeme! ]8@)

02/05/2006
Přidali jsme jedno video a trošku poupravili koncerty.

30/04/2006
Takže je smazáno video co tu bylo předtím a místo něj přibyla dvě videa z koncertu v Mostě s Plague Mass a spes Erepta. Chceme moc poděkovat všem, kteří se na tom koncertu podíleli a to jakkoliv. Bylo to skvělý! Kdybyste někdo měl fotkyx, budem rádi, když nám nějaké pošlete na mail. Díky.

26/04/2006
Dneska jsme přidali jedno video a taky odkaz na pana MOBYho - koukni na to!

16/04/2006
Na stránkách přibylo pár nových sekcí, které se snad budou postupně plnit.

11/04/2006
Máme zas o jeden koncert víc. Je to nějak po půli května v Café Na půl cesty. Jo a máme ještě nějaký diy merchandise. Pánská i dámská trika v různých barvách a velikostech s různými designy. Všechno děláno sítotiskem na kvalitní trika přímo námi a všechno za 120 korun.

Tak demo je možno sehnat v distru OVxHC a od konce týdne taky u Silver Rocket a Trapped Inside. A nebo si ho taky tady můžete stáhnout. Budeme samozřejmě rádi, když si ho koupíte, protože nás tím podpoříte. Z každého cd-r máme asi 5-10 korun, což znamená, že z 10-30 prodaných cd-r můžeme zaplatit jednu zkoušku. První recenzi si můžete přečíst tady.

25/03/2006
Přidali jsme dvě akce a jeden nový text k písni Bestie. K dispozici na koncertech nebo na našem kontaktu je taky čtyřpísňové demo, které jsme nahráli jedno nedělní odpoledne v naší zkušebně. Cena je 20 korun, nebo si ho někde také můžete přepallit nebo nahrát.
Díky!

19/01/2006
Jsme zpět z našich prvních koncertů. Dojmy jsou téměř jenom pozitivní. Díky všem, kteří přišli a díky Through The Mist Of Tears za přátelský přístup, za příjemně strávený čas, půjčený aparát atd. Dík i všem ostatním kapelám a všem, kteří si přišli po koncertu popovídat... Moc nás to bavilo. Teďka nějak doklepeme zkouškové období a budeme se těšit na další koncerty.
Díky!
Šaman / Lakmé